Letní tábor 2018

Táborová hlídačka | 2. - 4. 7. (jen pro zvané)

Na táborovou brigádu přímo navazuje táborová hlídačka. Tímto pojmem označujeme období, kdy již je celý tábor defacto postaven a vybaven, ale ještě nezačal. Na tábořišti zůstává několik vedoucích a s nimi několik předem vybraných členů a členek jednotlivých oddílů. Účast na hlídačce si nelze nijak nárokovat. Kdo nebyl pozván, ten na ni být nesmí. Prvořadým úkolem všech přítomných je ohlídat tábořiště a veškeré vybavení až do začátku letního tábora. Druhým zásadním úkolem je pak dokončit veškeré práce, které se nestihly na brigádě. Na konci hlídačky prostě musí být tábor zcela kompletní.

Seznam pozvaných

Jméno, příjmení, přezvídkaPozvání přijato?Poplatek uhrazen?
SK Eliška Suchá - Bambulka
SK Barbora Spálenská - Bebe ANO
SK Barbora Fialová ANO 500 Kč
SK Leontýna Řezníčková - Lvíček ANO
SK Marcel Hambálek - Hliník NE
SK Terezie Holíková - Meddie ANO
SK Dominika Bírová - Žvejka NE
SV162 Anežka Slováková - Sojka ANO
SV162 Máša Gosudarieva ANO
SV162 Nora Müllerová - Ještěrka ANO
SV75 Barbora Šánová - Kometa ANO
SV75 Kateřina Matoušková - Babočka ANO
SV75 Tereza Černá - Lepidlo NE
SV75 Liliana Kainová ANO 800 Kč
SV75 Nikola Čejková ANO
SV75 Kateřina Záhejská ANO 800 Kč
SV75 Monica O'Brien - Malina ANO 500 Kč

Vlčata letos na hlídačku nezveme. Proč? Protože vlčata letos jedou první rok na letní tábor. Loni byla na táboře jen po krátkou dobu a letos jedou poprvé na celý tábor, a tak by nebylo rozumné jim celý pobyt prodlužovat a dále komplikovat ještě hlídačkou.

Účastnický poplatek za hlídačku

Nic není zadarmo a za něco jídlo nakoupit musíme a proto i za hlídačku je třeba zaplatit. Účastnický poplatek ve výši 500 Kč přijímáme POUZE V HOTOVOSTI. Prosíme, uhraďte jej nejpozději do začátku hlídačky do rukou střediskového pokladníka (Jan Podzimek - Šikula).

Žádné přihlášky, potvrzení a podobné vymoženosti nejsou na hlídačku potřeba. Ve své podstatě se nejedná o nic jiného, než o naši další výpravu a na ty také není nic speciálního potřeba.