Letní tábor 2018

Táborová brigáda | 29. 6. - 1. 7. 2018

Zveme všechny rodiče a další přátele střediska k pomoci při stavbě letního tábora, k pomoci na táborové brigádě.

Na samém počátku táborové brigády má naše tábořiště podobu obyčejné prázdné louky. S trochou štěstí alespoň pokosené. Úkolem nás všech na táborové brigádě je proměnit prázdnou louku v plně vybavené tábořiště, tedy vybudovat stany, tee-pee, kuchyň, jídelnu, všechny latríny, odpadovou jámu, vodovod, ošetřovnu, izolaci, sklad, sklípek, mosty, lázně, volejbalové hřiště a další nezbytné stavby.

Prosíme, přijměte naše pozvání a přijeďte nám pomoci na táborovou brigádu. Že nemáte žádné zkušenosti ani vybavení nám nijak nevadí, důležitá je jen osobní přítomnost a chuť přiložit ruku k dílu.

Špatnou zprávou je, že pro vás nedokážeme zajistit dopravu na místo ani ubytování na louce. To si musíte zajistit sami. Dopravu buď autobusem do Vitějovic či do Těšovic, případně vlastním autem téměř až na louku. Zapiště informace o svoji cestě na doprava.derwen.info či se domluvte na spolujízdě tamtéž. Pro ubytování velmi dobře poslouží vlastní stan, případně v sobotu večer některá z již postavených táborových staveb.

doprava.derwen.info

Společné stravování

Dobrou zprávou je, že pro Vás celkem bez potíží zajistíme jídlo, takže nemusíte myslet na vaření a můžete se soustředit na práci. A co přesně budeme vařit?

Je asi samozřejmé, že potřebujeme nutně předem vědět, kolik čeho navařit a proto potřebujeme, abyste si předem nahlásili, kolik porcí kterého z jídel zbaštíte. Jak to udělat? Úplně stačí vyplnit formulář na https://goo.gl/forms/ApWA9YiYouhEzvKn2.

Pakliže se nemáte v úmyslu přidat ke společné stravě. Jedno proč. Pak vězte, že pro vaše soukromé vaření bude k dispozici ohniště, možná i s ohněm, přístup k pitné vodě a nemnoho času. Toť vše, více nabíádnout nemůžeme.

Objednávka stravy